loading...

Trzy osoby śmiertelne i cztery ranne to bilans trzech wypadków drogowych, do jakich doszło wczoraj i dziś nad ranem (16 lutego).

W sobotę około godziny 4:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Sitaniec doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letni mieszkaniec gm. Rachanie, kierując volkswagenem nagle, z bliżej nieokreślonych przyczyn, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wyniku doznanych obrażeń kierujący autem poniósł śmierć na miejscu. 43-latek poruszał się od Zamościa w kierunku Lublina, podróżował sam i najprawdopodobniej nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Do drugiego wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło również w sobotę tuż po godzinie 19. W miejscowości Płonka pow. krasnostawski (droga wojewódzka 837) kierujący audi a8 podczas wymijania z pojazdem jadącym z naprzeciwka potrącił pieszego. 65-latek (mieszkaniec gm. Rudnik) szedł prawą stroną jezdni w terenie zabudowanym ale nieoświetlonym. Nie posiadał też żadnych elementów odblaskowych. Zmarł po przewiezieniu do szpitala. Kierujący audi był trzeźwy.

Kolejny wypadek miał miejsce w niedzielę przed godziną 3 rano w miejscowości Przypisówka pow. lubartowski na drodze powiatowej. 24-latek kierując seatem na łuku drogi stracił panowanie, zjechał na pobocze i dachował. W samochodzie jechało 5 osób, wszyscy podczas dachowania wypadli z auta. Niestety jedna z pasażerek, 23-latka z gm. Kock zginęła na miejscu. Cztery osoby trafiły do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Łęczna 16 lutego 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876