Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (15 listopada) na obwodnicy Lubartowa. W wyniku zderzenia audi z ciężarowym Dafem, na miejscu zginęła kierująca samochodem osobowym. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło 6-letnie dziecko.

- Do wypadku doszło dzisiaj po godzinie 12.00 na obwodnicy Lubartowa – informuje starszy sierżant Jagoda Stanicka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 28-latka kierując samochodem marki Audi jadąc od Kocka w kierunku Lublina, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Daf. W wyniku wypadku kobieta poniosła śmierć na miejscu. Podróżujący z nią 6-letni chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

47-letni kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń ciała, był trzeźwy. Na miejscu policjanci wyznaczyli objazdy. Droga przez kilka godzin była zamknięta. Wszystkie czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora.

Łęczna 15 listopada 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876