loading...

Do pierwszego z wypadków na autostradzie A1 doszło niedaleko gminy Mykanów w województwie śląskim. Ciężarówka z przyczepą wpadła w poślizg i zjechała na przeciwny pas, uderzając w samochód osobowy. W wyniku wypadku ranna została jedna osoba. Drugi wypadek samochodowy na A1 to karambol - brało w nim udział kilka samochodów (samochody osobowe, pojazdy ciężarowe oraz autobus).

Drugi z wypadków na autostradzie A1 okazał się znacznie bardziej niebezpieczny. Do karambolu doszło na autostradzie A1 niedaleko Włocławka, na 183 km autostrady A-1 w kierunku Łodzi (odcinek Toruń - Włocławek). W karambolu brało udział siedem samochodów, jedna osoba nie żyje, a 3 są poszkodowane (w tym 6-letnie dziecko, które zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Szpitala Uniwersyteckiego numer 1 imienia dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Na autostradzie A1 utworzył się gigantyczny korek.

Na miejsce skierowano karetki pogotowia, samolot Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i zastępy straży pożarnej. Obecnie autostrada A1 jest nieprzejezdna na odcinku od Ciechocinka do Brzezia w kierunku Łodzi. Policja organizuje objazdy.

Łęczna 25 stycznia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876