loading...

Będąca na urlopie policjantka z szóstego komisariatu zatrzymała kierowcę citroena, który jechał całą szerokością jezdni. Policjantka zabrała kierowcy kluczyki i wezwała patrol. Jak się okazało, jej podejrzenia były uzasadnione. 54-letni kierowca „wydmuchał” blisko 3 promile. W dodatku pojazd, którym się poruszał nie miał badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia.

Do tego zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 19. Przebywająca na urlopie policjantka z VI komisariatu jechała samochodem wraz ze swoja rodziną. W miejscowości Czesławice w pow. puławskim zauważyła jadącego przed nią citroena. Styl jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu, gdyż jechał całą szerokością jezdni.

Policjantka zajechała mu drogę, kazała kierowcy wysiąść z samochodu. Funkcjonariuszka zabrała mężczyźnie kluczyki i wezwała patrol. Od kierowcy wyraźnie czuć było alkohol, a jego mowa była bełkotliwa. Czekając na przyjazd mundurowych 54-letni kierowca citroena, prosił, by kobieta puściła go wolno, lecz kiedy okazało się, że ma do czynienia z funkcjonariuszem policji, był bardzo zaskoczony.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Pomiar wykazał blisko 3 promile. Jak się okazało, auto, którym jechał, nie posiadało badania technicznego oraz polisy OC.

Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Wkrótce odpowie on za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 7 sierpnia

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876