loading...

Nauczanie w szkołach znów ma zmienić formę. Mateusz Morawiecki podczas wystąpienia w Sejmie RP przyznał, że jeszcze dzisiaj, w środę może zostać podjęta decyzja o przejściu wyższych klas szkół ponadpodstawowych na nauczanie zdalne lub hybrydowe.

- Nauka zdalna to jest dalece nie to samo, co nauka stacjonarna - przyznał podczas wystąpienia w Sejmie Mateusz Morawiecki. I podkreślił, że rozumie wszystkich, którzy wolą tryb bezpośredniego nauczania. - Ale musimy odpowiadać na to, co nam grozi, a grozi nam przyrost osób zakażonych - zaznaczył.

Premier przyznał, że początkowo zamknięto "dla nauki stacjonarnej szkoły średnie". - To jest ponad półtora mln osób, które tworzą ruch społecznych - wyjaśnił premier. Zanosi się jednak na kolejne działania tego typu. - Dziś po południu na posiedzeniu sztabu kryzysowego prawdopodobnie podejmiemy decyzję o tym, że także wyższe klasy szkół podstawowych będą podlegały nauczaniu zdalnemu lub nauczaniu hybrydowemu - powiedział Morawiecki.

 

Łęczna 21 października 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876