loading...

Po tegorocznej wpadce z brakiem sztabu i ulicznej zbiórki, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy powraca do Łęcznej.

26 Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018r., a jego celem będzie pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Sztab akcji został utworzony przy Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1. Obecnie prowadzony jest nabór wolontariuszy. Organizacji sztabu podjął się Leszek Włodarski, zastępca burmistrza Łęcznej. Ma w tym spore doświadczenie, bo przez lata jako nauczyciel i dyrektor szkoły na ul. Szkolnej zajmował się organizowaniem akcji WOŚP w Łęcznej.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zbiórce ulicznej zapraszamy do kontaktu z Łęczyńskim sztabem pod nr telefonu 531 300 775. Mieszkańców powiatu zachęcamy do przekazywania do sztabu przedmiotów, które będą licytowane na finale akcji. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane Fundacji Jurka Owsiaka.

GK

Chwała burmistrzowi, że osobiście angażuje się w tak pożyteczną i szlachetną akcję jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nas bardziej interesuje, dlaczego w takim mieście jak Łęczna nie znalazł się nikt, kto mógłby ją poprowadzić, kiedy Leszek Włodarski został zastępcą burmistrza. Teraz pewnie będzie tak – L. Włodarski zorganizuje, inni wystawią piersi do orderów. Cóż, Misiewicze są wszędzie i przy każdej władzy.     

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677