loading...

Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który chciał nakłonić 10-latka do innej czynności seksualnej. Dzięki szybkiej reakcji kryminalnych i informacjom uzyskanym przez dyżurnego z II komisariatu, po trzech godzinach mężczyzna był już w rękach policji.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 8 lipca po południu na terenie powiatu lubelskiego. Ze zgłoszenia matki 10-latka wynikało, iż chłopiec poszedł pojeździć na rowerze po okolicy. W pewnym momencie nieznany mężczyzna zajechał mu drogę motocyklem. Po krótkiej rozmowie, podstępnie zwabił go w ustronne miejsce, gdzie próbował nakłonić do innej czynności seksualnej. Po tym, jak chłopiec się przeciwstawił, mężczyzna odjechał.

Kryminalni z KMP w Lublinie wspierani przez policjantów z Bychawy oraz Świdnika bardzo szybko wpadli na trop sprawcy. Kluczowe okazały się tu informacje uzyskane od dyżurnego z II komisariatu. Już po około trzech godzinach mężczyzna został zatrzymany. 35-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego trafił do policyjnej celi.

Po zebraniu dowodów w sprawie sprawca zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Świdniku. Policjanci wnioskować będą o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Za to przestępstwo może grozić do 12 lat więzienia.

Łęczna 09 lipca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876