loading...

Wczoraj (22 grudnia) na drogach województwa lubelskiego doszło do 10 wypadków, w których śmierć poniosły trzy osoby, a dziewięć odniosło obrażenia.

Początek świątecznego weekendu na drogach Lubelszczyzny niestety nie należał do najbezpieczniejszych. Odnotowano 10 wypadków, w których rannych zostało 9 osób, a trzy poniosły śmierć. Do tych tragicznych w skutkach zdarzeń doszło w powiatach: chełmskim, ryckim i parczewskim.

Po godz. 16: 00 w miejscowości Siedliszcze kierujący autobusem m-ki Setra potrącił pieszego. Do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym, a 35-letni mężczyzna nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Niestety pieszego nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Trzy godzinny później doszło do śmiertelnego wypadku w Moszczance. Kierujący motocyklem uderzył w tył stojącego przed skrzyżowaniem forda. Motocyklista odbił się od pojazdu upadając na przeciwny pas ruchu, wprost pod jadący samochód. 30-latek zmarł na miejscu zdarzenia.

Kolejny wypadek miał miejsce około godz. 19:30 w miejscowości Dębowa Kłoda. Kierujący osobowym mercedesem potrącił dwóch pieszych znajdujących się na prawym pasie jezdni. Jeden z nich 25-latek zginął na miejscu, drugi z niegroźnymi obrażeniami został zabrany do szpitala. Zdarzenie miało miejsce także poza obszarem zabudowanym, idący drogą mężczyźni nie mieli żadnych odblasków.

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677