W niedzielę 16 maja ma odbyć się dziewiąta w Polsce, a druga w Łęcznej edycja biegu poświęconego pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wilczy Trop w Łęcznej oznacza ścieżki Parku Podzamcze.

Bieg rozpocznie się 16 maja w niedzielne południe. Trasa o długości 1963 metrów przebiegać będzie alejkami Parku Podzamcze, wzdłuż brzegów dwóch łęczyńskich rzek: Świnki i Wieprza. Start i meta zlokalizowano w okolicy wieży widokowej.

Przed rozpoczęciem biegu zawodnikom wydane zostaną pakiety startowe wraz z numerami, a także przeprowadzona zostanie wspólna rozgrzewka. 100 pierwszych osób otrzyma bezpłatne pakiety startowe z niespodzianką – pamiątkowymi medalami.

Patriotyczną zabawę uprzyjemni koncert Noberta "Smoły" Smolińskiego. Uczestnicy będą też mogli liczyć na ciepły poczęstunek.

Zapisy już się rozpoczęły. Trwają na stronie FB organizatora ZAPISY NA BIEG. Zgłoszeń dokonuje się za pomocą przesłania wiadomości wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem PESEL. Dane są niezbędne do ubezpieczenia NW, którym objęci będą uczestnicy biegu.

Powstanie również lista rezerwowa.

Łęczna 14 kwietnia 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677