Trwają przygotowania do uruchomienia masowego punktu szczepień przeciwko Covid-19. W hali sportowej przy ulicy Jaśminowej 6 w Łęcznej będzie można szczepić setki osób dziennie.

W piątek doszło do spotkania burmistrza Leszka Włodarskiego oraz dyrektora szpitala powiatowego Krzysztofa Bojarskiego. Omówiono dotychczasowe przygotowania do stworzenia masowego punktu szczepień dla mieszkańców powiatu łęczyńskiego.

W hali widowiskowo-sportowej w Łęcznej będą mogli zaszczepić się przede wszystkim mieszkańcy powiatu łęczyńskiego. Przy optymistycznym założeniu i dostępności szczepionek cały proces zaszczepiania mógłby zakończyć się już w kilka tygodni.

Uruchomienie punktu uzależnione jest już tylko od decyzji koordynatorów wojewódzkich i rządowych. Gmina Łęczna przy współpracy ze szpitalem jest gotowa do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.

O dacie oraz formie i sposobie zapisów ratusz będzie informować w serwisie leczna.pl oraz na portalach mediów lokalnych i regionalnych.

Łęczna 13 kwietnia 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677