Wczoraj, 13 grudnia w Zawieprzycach doszło do potrącenia pieszego. 64-latek bez elementów odblaskowych poruszał się całą szerokością drogi. Był pijany. Potrącił go 48-letni kierowca pojazdu marki Renault, który był trzeźwy.

Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Zawieprzyce. Około godz. 17:00 miało miejsce potrącenie pieszego. Według ustaleń policji 64-letni mieszkaniec gm. Lubartów na prostym odcinku drogi poruszał się całym pasem ruchu. Nadjeżdżający kierowca pojazdu marki Renault po wyminięciu się z innymi uczestnikami ruchu nagle zauważył pieszego, jednak pomimo hamowania nie udało się uniknąć zderzenia.

Jak się okazało pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych, pomimo faktu, że po zmierzchu korzystał z drogi poza terenem zabudowanym. Ponadto 64-letni mężczyzna był pijany i wydmuchał ponad promil alkoholu. Natomiast 48-letni kierowca pojazdu marki Renault był trzeźwy, jednak nie posiadał ubezpieczenia OC i aktualnych badań technicznych pojazdu.

Łęczna 14 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677