Z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala kobieta, która wczoraj, 17 grudnia została potrącona na przejściu dla pieszych.

O godz. 16 dyżurny świdnickiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Piaski na ul. Lubelskiej. Doszło tam do potrącenia przez 56-letniego kierowcę pojazdu marki Peugeot, 68-letniej pieszej przechodzącej przez przejście dla pieszych. Kobiecie na miejscu została natychmiast udzielona pomoc, a następnie została przewieziona do szpitala. Okazało się, że doznała poważnych obrażeń ciała. Kierujący samochodem był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a na miejscu zdarzenia przeprowadzono wszelkie niezbędne czynności.

Od początku roku na terenie powiatu świdnickiego doszło do 24 zdarzeń drogowych z udziałem pieszych. Dwoje pieszych zmarło z powodu poniesionych obrażeń. Policjanci zwracają się z apelem do kierowców i pieszych o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o zachowanie ostrożności i rozwagę.

Łęczna 18 grudnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677