Będąc kompletnie pijana „opiekowała” się dwójką swoich dzieci. Leżącą na chodniku w środku nocy kobietę zauważył jeden z przechodniów. Koło kobiety znajdowała się dwójka jej dzieci. Teraz kobieta trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Dzisiaj, 21 czerwca po godz. 1:30 policjanci zostali zaalarmowani przez mieszkańca Świdnika, że na jednej z ulic leży kobieta, a obok niej znajdują się małe dzieci. Natychmiast na miejsce pojechał patrol policji oraz pogotowie. Okazało się, że niedyspozycja kobiety wywołana jest upojeniem alkoholowym. 29-latka była w towarzystwie dwójki swoich dzieci w wieku 6 i 8 lat. Razem z dziećmi przewieziono ją do szpitala celem sprawdzenia ich stanu zdrowia. Następnie dzieci trafiły pod opiekę dziadków. Matka natomiast trzeźwieje w policyjnym areszcie. Nad ranem badanie alkomatem wykazało u niej jeszcze ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Bliższe okoliczności zdarzenia będą badane przez policjantów. 29-latce po wytrzeźwieniu zostanie przedstawiony zarzut narażenia dzieci, którymi się opiekowała, na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Zgodnie z kodeksem karnym grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Łęczna 21 czerwca

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677