23-latek prowadząc citroena stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w znak drogowy „Stop”. Chcąc uniknąć odpowiedzialności uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Cyców. Łęczyński dyżurny został powiadomiony, że kierujący citroenem stracił panowanie nad samochodem i wjechał w znak drogowy „Stop”. Świadek podejrzewał, że kierujący citroenem jest nietrzeźwy i chcąc uniknąć odpowiedzialności oddalił się z miejsca zdarzenia.

Łęczyńscy mundurowi szybko ustalili kierującego odpowiedzialnego za jego uszkodzenie. Podejrzany kierowca został zatrzymany kilka kilometrów od miejsca zdarzenia. Okazał się nim 23-letni mężczyzna, który był kompletnie pijany, gdyż miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto w wyniku sprawdzenia w systemach policyjnych funkcjonariusze ustalili, że 23-latek nie posiadał uprawnień oraz miał orzeczone dwa aktywne zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi.

Młody mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, kierowanie pomimo orzeczonego zakazu sądowego oraz odpowie za wykroczenie w ruchu drogowym.

Łęczna 05 czerwca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876