Mieszkaniec gm. Spiczyn został przyłapany na nielegalnym połowie ryb na tzw. podrywkę. Z obawy o zatrzymanie zaczął uciekać i ukrył się w zbożu. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli siatki do nielegalnego połowu.

Mężczyzna został przyłapany nad rzeką Wieprz w okolicach miejscowości Zawieprzyce, kiedy poławiał ryby za pomocą nieregulaminowej podrywki. Ten nielegalny proceder zauważył komendant Posterunku Państwowej Straży Rybackiej wraz ze strażnikiem leśnym podczas spływu rzeką.

Mężczyzna widząc ich, zaczął uciekać i ukrył się w zbożu. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali mieszkańca gm. Spiczyn oraz zabezpieczyli podrywkę służącą do nielegalnego połowu ryb.

Znajdująca się w reklamówce ryba trafiła do rzeki. Ponadto w wyniku przeszukania pomieszczeń gospodarczych mundurowi ujawnili więcierz i siatki do połowu ryb, które również zostały zabezpieczone. Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy.

Łęczna 19 czerwca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876