Łęczyńscy policjanci wzięli udział w pracach komisji II edycji Powiatowego Turnieju Wiedzy ,,Bądź bezpieczny na drodze”. Turniej odbył się w Zespole Szkół w Puchaczowie. Dzieci klas III szkół podstawowych z terenu powiatu łęczyńskiego wykazywały się znajomością przepisów ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się po drodze.

2 kwietnia w Zespole Szkół w Puchaczowie odbyła się II edycja Powiatowego Turnieju ,,Bądź bezpieczny na drodze” pod patronatem wójta gminy Puchaczów. Celem turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci znajomości przepisów o ruchu drogowym, bezpiecznego poruszania się po drogach oraz właściwego zachowania się w sytuacjach zagrażających życiu. Zawodnicy wykazywali się m.in. znajomością znaków drogowych, numerów alarmowych, zasadami udzielania pierwszej pomocy.

Po podliczeniu punktacji wyłoniono zwycięską drużynę. I miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nadrybiu, II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Łęcznej, zaś III miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Puchaczowie.

Łęczna 3 kwietnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677