Dwóch 18–latków widząc pijanego rowerzystę uniemożliwili mu dalszą jazdę i powiadomili policjantów. 23–letni kierujący jednośladem miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna w takim stanie rowerem podróżował droga krajową w miejscowości Cyców.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godz. 23.00 w miejscowości Cyców. Dyżurny łęczyńskich policjantów został powiadomiony o ujęciu nietrzeźwego rowerzysty. Jak się okazało uwagę dwóch 18–letnich mieszkańców gm. Cyców przykuł kompletnie pijany rowerzysta, który jechał drogą krajową nr 82. Mężczyzna miał ogromne problemy z zachowaniem toru jazdy i przewracał się na jezdnię. Młodzi mężczyźni bez wahania ujęli rowerzystę, udzielili mu pomocy, po czym o zdarzeniu zaalarmowali policjantów.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość kierującego. Okazał się nim 23–letni mieszkaniec gm. Cyców. Mundurowi sprawdzili stan jego trzeźwości. Mężczyzna miał blisko 3,2 promila alkoholu w organizmie. Wkrótce za swój czyn podpowie przed sądem.

Łęczna 1 kwietnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876