Pijany kierowca stworzył ogromne zagrożenie wsiadając po pijanemu do samochodu. Na szczęście nikomu nie wyrządził krzywdy. Dzisiaj, w sobotę przed godziną 8. na ulicy Partyzanckiej w Milejowie doszło do poważnego zderzenia drogowego.

Na drodze wojewódzkiej nr 829 Łęczna – Biskupice samochód osobowy uderzył w słup. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. W wyniku wypadku samochód osobowy, a także dwa słupy energetyczne oraz ogrodzenie jednej z posesji zostały poważnie uszkodzone.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący volvo 21-letni mężczyzna jechał w kierunku Jaszczowa. Na wysokości ul. Kasztanowej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na chodnik, uderzyło w słup latarni a następnie ogrodzenie posesji i słup energetyczny. Kierowca nie odniósł w zdarzeniu poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało jednak, że miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Łęczna 9 lutego

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876