Policjanci z Łęcznej otrzymali nowy radiowóz - Ford Ranger. Samochód został zakupiony dzięki dofinansowaniu władz gmin: Puchaczów, Cyców, Ludwin i Łęczna oraz środkom z budżetu Komendy Głównej Policji. Przekazany samochód dzięki swoim cechom będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy do poruszania się w trudnych warunkach terenowych.

W Komendzie Powiatowej Policji w Łęcznej odbyło się przekazanie nowo zakupionego radiowozu. Policjanci odebrali klucze do oznakowanego Forda Rangera. Nowy radiowóz w łęczyńskiej komendzie to wynik wzorowej współpracy z samorządowcami powiatu łęczyńskiego. Ford, dzięki swoim właściwościom będzie wykorzystywany przez policjantów do zadań specjalnych. Ma napęd na wszystkie cztery koła, wyciągarkę, a 3.2 l pojemności daje moc ponad 200 koni mechanicznych. Wyposażenie w hak holowniczy pozwala mu na transport łodzi policyjnej i w związku z tym zwiększy bezpieczeństwo na terenie Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego.

 

Łęczna 28 października

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677