Wczoraj na terenie województwa lubelskiego doszło do dwóch utonięć. W Lublinie w rzece Bystrzyca utopił się 23-latek. Spędzał czas z grupą znajomych, którzy najprawdopodobniej spożywali alkohol. Dziś rano z kolei w prywatnym stawie na terenie gm. Cyców znalezione zostały zwłoki 48-latka. Mężczyzna najprawdopodobniej wczoraj postanowił wykąpać się w swoim stawie.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tych dwóch tragicznych zdarzeń nad wodą. Niestety do utonięć mógł przyczynić się alkohol. Jak wstępnie ustalili policjanci wczoraj nad rzeką Bystrzycą w rejonie ul. Drewnianej przebywała kilkuosobowa grupa znajomych. Najprawdopodobniej spożywali alkohol. Około godziny 22.00 jeden z nich – 23-latek z gm. Konopnica postanowił wskoczyć do rzeki. Znajomi w pewnym momencie stracili go z oczu. Wezwani na miejsce policjanci oraz strażacy rozpoczęli poszukiwania. Akcja zakończyła się po północy, kiedy z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny.

Drugie zdarzenie miało miejsce na trenie gm. Cyców. W prywatnym stawie utopił się właściciel stawu 48-letni mężczyzna. Najprawdopodobniej wczoraj postanowił się wykąpać. Dziś około godziny 7.00 ciało znalazł jego sąsiad, który przyszedł do niego na wspólne wędkowanie.

 

Łęczna 29 lipca

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876