Ekipa Lubelskiego Klubu Sportów Walki Dan wzięła udział w seminarium szkoleniowym kickboxingu, które w dniach 29-30 stycznia prowadził w Pabianicach trener kadry Włoch Manuel Nordio.

Gospodarzem imprezy był partnerski klub danowców - Azja Pabianice, a patronem Polski Związek Kickboxingu. W seminarium wzięło udział około 130 uczestników z 17 klubów, a miłym akcentem była obecność trenerów kadr narodowych. Do Pabianic przyjechali reprezentacyjni szkoleniowcy Agnieszka Turchan (zarazem wiceprezes PZKB), Zenon Pawlikowski, Leszek Jobs i Henryk Piwowar. Trener Manuel Nordio przeprowadził łącznie 14 godzin zajęć w dwóch grupach wiekowych, dzieląc się swą bogatą wiedzą z zakresu formuł light-contact i kick-light.

Mimo covidowych problemów i kwarantanny niektórych zawodników w szkoleniu wzięła udział dwunastka reprezentantów LKSW Dan z sekcji w Świdniku, Łęcznej i Piaskach. Już w wakacje włoski trener odwiedzi naszych sportowców ponownie podczas obozu letniego w Krasnobrodzie.

Łęczna 4 lutego 2022

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876