W Międzynarodowym Pucharze Polski Taekwondo w Dzierżoniowie wzięło udział 900 zawodników z Polski, Mołdawi, Uzbekistanu, Ukrainy. Barwy łęczyńskiej Akademii Sztuk Walki Go Fight reprezentowało 16 zawodników. Udało im się wywalczyć aż 29 medali w tym: 11 złotych, 10 srebrnych i 8 brązowych.

Pierwszego dnia rywalizowali kadeci, juniorzy i seniorzy. Świetny występ zanotował Kacper Głowienka wygrywając swoje wszystkie walki poprzez przewagę techniczną, kończąc je przed czasem. Łącznie zdobył 3 złote medale co dało mu miano najlepszego zawodnika w kategorii kadet. W nagrodę otrzymał wielki puchar i nagrody pieniężną o wartości 100 $.

Dobrze poradzili sobie również Kacper Szymczuk i Nikodem Dejko zdobywając po srebrnym medalu w walkach pointfighting i również po srebrnym medalu w kopnięciach na czas. Udany debiut zaliczyła Hanna Czubacka, która po raz pierwszy spróbowała swoich sił na turnieju międzynarodowym. Zawodniczka sięgnęła po srebrny medal w walkach przerywanych, ulegając świetnej przeciwniczce z Ukrainy.

W niedzielę do rywalizacji przystąpili młodzicy. Najlepiej wypadł Aleksander Warszawski, który nie dając szans rywalom, 3 razy stawał na najwyższym podium. Niewątpliwie drugi dzień rywalizacji był udany dla naszych fighterów. Siedmiu zawodnikom, z dziewięciu startujących, udało się dojść do finału i jedyne pojedynki jakie przegrali to właśnie z kolegą ze swojego klubu. W walkach na softy młodzików łęczyńskim zawodnikom udało nam zająć całe podium; Aleksander Warszawski, Kuba Szymczuk, Antonii Gil nie dali szans rywalom; zajęli kolejno 1, 2, 3. miejsce. Igor Głowienka, Lena Głowienka oraz Olaf Steć okazali się być najlepsi w walkach na softy i zgarnęli po złotym medalu. O udanym występie może powiedzieć debiutujące rodzeństwo: Alicja i Antoni Gil. Ala, zdobywczyni srebrnego medalu w walkach na softy, uległa w finale swojej klubowej koleżance Lence. Natomiast Antek zdobył brąz w walkach, przegrywając jedynie z Aleksandrem i Kubą - reprezentantami ASW Go Fight.

Niewątpliwie był to bardzo udany występ łęczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Zawodników przygotowali instruktorzy Dawid Szewczyk oraz Tadeusz Wesołowski.

Kolejnym występem młodych sportowców będzie udział w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w Węgrowie 23-24 marca.