Zawodnicy LKSW Dan ze Świdnika i Łęcznej wystąpili w angielskim Hatfield na kolejnej edycji turnieju taekwondo LTSI South East Opens. W towarzyskich zawodach wzięło udział 425 sportowców z Anglii, Walii, Szkocji i Polski. Pięcioosobowa ekipa klubowa stanęła na wysokości zadania w komplecie wracając z medalami.

Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanął Paweł Wilczopolski, który wygrał w układach 5-3 kup oraz w walkach 10-12 lat +145 cm. Złoto w walkach 10-12 lat -145 cm wywalczył też Kuba Trześniak, wygrywając trzy pojedynki i bardzo zacięty finał. Po raz kolejny w układach tryumfowała Kinga Matysiak, która zwyciężyła w 20-osobowej kategorii łączonej chłopców i dziewcząt 10-12 lat do 6 kup. Daniel Marciszkiewicz był drugi w walkach seniorów, a Adrianna Skowrytko trzecia wśród seniorek.

Podczas wyjazdu nawiązano nowe kontakty i przeprowadzono rozmowy dotyczące współpracy z zagranicznymi klubami i wzajemnych wizyt na turniejach. Nasi taekwondocy spędzili także dzień w Londynie zwiedzając kilka najciekawszych miejsc brytyjskiej stolicy.