Kilka godzin trwały działania policjantów przy wsparciu funkcjonariuszy Straży Granicznej, aby zatrzymać 33-latka. Mężczyzna groził swojej rodzinie, że podpali dom.

Wczoraj po południu policjanci otrzymali zgłoszenie, że nietrzeźwy 33-latek z gminy Hańsk grozi swojej rodzinie spaleniem ich dobytku. Na miejscu policjanci zastali pojazd należący do znajomego rodziny z wybitymi szybami, a w budynku gospodarczym porozlewaną substancję oleistą, która mogła być łatwopalna. Policjanci zabezpieczyli przed wybuchem znajdującą się tam butlę gazową i rozpoczęli poszukiwania awanturnika, który poruszał się hondą.

W działania włączono dodatkowe patrole włodawskich policjantów, funkcjonariuszy z psem służbowym z chełmskiej komendy oraz włodawską Straż Graniczną ze specjalistycznym sprzętem.

Po kilku godzinach policjanci zatrzymali 33-latka, który ukrywał się w kompleksie leśnym. Mężczyzna siedział w swoim samochodzie. Policjanci umieścili go w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu będą z nim przeprowadzane dalsze czynności procesowe.

 

Łęczna 24 grudnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876