Jedna osoba została poszkodowana we wczorajszym wypadku drogowym. W wyniku niedostosowania prędkości kierujący seatem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne.

Wczoraj, 22 września po godzinie 21 dyżurny ze świdnickiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze ekspresowej w miejscowości Bystrzejowice Pierwsze. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz pogotowie. Jak ustalili policjanci 20-letni mieszkaniec gminy Piaski jadący pojazdem marki Seat stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne, po czym pojazd został obrócony i zatrzymał się na barierach energochłonnych po drugiej stronie pasa drogowego.

W pojeździe podróżowało pięć osób. Jeden z pasażerów w wyniku poniesionych obrażeń został zabrany karetką pogotowia do szpitala. Na miejscu podczas przeprowadzania czynności ruch był wstrzymany, a kierujący pojazdami kierowani byli na wytyczone objazdy. Kierowca seata był trzeźwy.

Łęczna 23 września 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876