Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, który włamali się do pomieszczenia gospodarczego, skąd skradli elektronarzędzia o wartości blisko 4000 zł. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty w sprawie.

W minioną niedzielę do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku stawił się mężczyzna, który złożył zawiadomienie o przestępstwie. Ze zgłoszenia wynikało, że w nocy z soboty na niedzielę ktoś włamał się do budynku gospodarczego skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi o wartości blisko 4000 zł. Intensywne działania operacyjne spowodowały ustalenie sprawców zdarzenia. Dwa dni później świdniccy kryminalni zatrzymali 51-letniego mieszkańca gminy Mełgiew i 40-letniego mieszkańca gminy Piaski. Mężczyznom przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem, do których się przyznali. Policjanci odzyskali w całości skradzione mienie.

Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Świdniku wydała postanowienie o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 16 maja

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876