18 lutego, przed godziną 7 doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów osobowych. Przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu. Okazało się, że sprawca miał ponad 0,5 promila alkoholu we krwi.

Dziś rano policyjny patrol został wezwany do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ul. Niepodległości z Wyszyńskiego w Świdniku. Policjanci ustalili, że kierujący hondą 61-letni mieszkaniec Świdnika jadąc ul. Wyszyńskiego skręcił w lewo w ulicę Niepodległości nie ustępując pierwszeństwa przejazdu 33-letniej mieszkance Świdnika, która jechała pojazdem marki Toyota. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Po przebadaniu uczestników kolizji okazało się, że sprawca ma ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz będzie odpowiadał za spowodowanie kolizji oraz jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Łęczna 19 lutego

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876