Blisko pół kilograma suszu roślinnego wykazującego właściwości marihuany odkryli kryminalni. To wynik przeszukań mieszkań u dwóch mężczyzn, których policjanci typowali na osoby mogące posiadać środki odurzające. Przeszukania w miejscach zamieszkania wskazanych mężczyzn odbyły się przy współpracy z przewodnikiem wraz z psem Straży Granicznej.

12 października w Świdniku oraz na terenie gminy Piaski policjanci ze świdnickiej komendy wraz funkcjonariuszem Straży Granicznej z psem o imieniu Belg przeprowadzili dwa przeszukania, w miejscach gdzie według posiadanych informacji osoby tam mieszkające mogły posiadać środki odurzające.

Pod obydwoma adresami odnaleziono marihuanę. W sumie zabezpieczono prawie 0,5 kg narkotyków. Do spraw zatrzymano 27-latka i 35-latka. Zostali oni zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Wczoraj sąd aresztował 27-latka na 3 miesiące.

Łęczna 14 października

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876