Blisko pół kilograma suszu roślinnego wykazującego właściwości marihuany odkryli kryminalni. To wynik przeszukań mieszkań u dwóch mężczyzn, których policjanci typowali na osoby mogące posiadać środki odurzające. Przeszukania w miejscach zamieszkania wskazanych mężczyzn odbyły się przy współpracy z przewodnikiem wraz z psem Straży Granicznej.

12 października w Świdniku oraz na terenie gminy Piaski policjanci ze świdnickiej komendy wraz funkcjonariuszem Straży Granicznej z psem o imieniu Belg przeprowadzili dwa przeszukania, w miejscach gdzie według posiadanych informacji osoby tam mieszkające mogły posiadać środki odurzające.

Pod obydwoma adresami odnaleziono marihuanę. W sumie zabezpieczono prawie 0,5 kg narkotyków. Do spraw zatrzymano 27-latka i 35-latka. Zostali oni zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Wczoraj sąd aresztował 27-latka na 3 miesiące.

Łęczna 14 października

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677