Wczoraj, 29 listopada 27-letni mieszkaniec gminy Mełgiew usłyszał zarzuty w sprawie niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz posiadania środków odurzających.

Podczas minionego weekendu w powiecie świdnickim prowadzone były działania pod kryptonimem „Prędkość i narkotyki”. Świdnicka drogówka patrolując ulice w Krępcu podjęła próbę zatrzymania pojazdu marki Mercedes, który wyjeżdżał spod sklepu. Siedzący za kierownicą mężczyzna nie zareagował na sygnały świetlne i dźwiękowe wydawane przez policjantów, a następnie zaczął uciekać nie stosując się również do znaków drogowych.

W pewnym momencie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i pojazd wypadł z drogi zatrzymując się na pryzmie gruzu. Kierowca kontynuował ucieczkę pieszo. W porzuconym pojeździe policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku, który okazał się amfetaminą.

Policjanci ustalili kierującego pojazdem, 27-letniego mieszkańca gminy Mełgiew. Okazało się, że mężczyzna nie posiada również uprawnień do kierowania pojazdami.

Wczoraj mężczyzna usłyszał dwa zarzuty: niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz posiadania środków odurzających. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.  

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677