Wczoraj, 29 listopada 27-letni mieszkaniec gminy Mełgiew usłyszał zarzuty w sprawie niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz posiadania środków odurzających.

Podczas minionego weekendu w powiecie świdnickim prowadzone były działania pod kryptonimem „Prędkość i narkotyki”. Świdnicka drogówka patrolując ulice w Krępcu podjęła próbę zatrzymania pojazdu marki Mercedes, który wyjeżdżał spod sklepu. Siedzący za kierownicą mężczyzna nie zareagował na sygnały świetlne i dźwiękowe wydawane przez policjantów, a następnie zaczął uciekać nie stosując się również do znaków drogowych.

W pewnym momencie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i pojazd wypadł z drogi zatrzymując się na pryzmie gruzu. Kierowca kontynuował ucieczkę pieszo. W porzuconym pojeździe policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku, który okazał się amfetaminą.

Policjanci ustalili kierującego pojazdem, 27-letniego mieszkańca gminy Mełgiew. Okazało się, że mężczyzna nie posiada również uprawnień do kierowania pojazdami.

Wczoraj mężczyzna usłyszał dwa zarzuty: niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz posiadania środków odurzających. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.  

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876