Policyjni wywiadowcy zatrzymali 16-letniego sprawcę rozboju. Młody mężczyzna umówił się na zakup e-papierosa z 15-latkiem. Gdy doszło do spotkania okazało się, że 16-latek wcale nie zamierza płacić za urządzenie. Wspólnie z kolegami powalili pokrzywdzonego na ziemię oraz zaczęli kopać, po czym oddalili się zabierając e-papierosa. 16-latek niemal od razu po zdarzeniu został zatrzymany przez policjantów.

W sobotę policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP Lublin zostali skierowani przez dyżurnego na ulicę Fabryczną, gdzie doszło do rozboju. Na miejscu okazało się, że 15-latek umówił się z nieznanym mężczyzną na sprzedaż e-papierosa. Na miejsce spotkania zainteresowany zakupem mężczyzna przyszedł razem ze swoimi 4 kolegami. Wszyscy zaczęli oglądać, e-papierosa. Powstało zamieszanie, podczas którego jeden z mężczyzn zaczął oddalać się z urządzeniem. Gdy pokrzywdzony zareagował został powalony na ziemie i kopany po ciele.

Policjanci od razu po zdarzeniu wspólnie z pokrzywdzonym zaczęli sprawdzać okoliczne ulice. Na jednej z nich natrafili na mężczyznę, który zainicjował spotkanie. Jak się okazało był to 16-letni mieszkaniec Lublina. Młody mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty.

Łęczna 15 października 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876