Dzisiaj, 11 maja przed godz. 13:00 na ul. Zemborzyckiej funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie podjęli próbę zatrzymania pojazdu do kontroli drogowej. Kierowca forda nie zatrzymał się i uciekał przed patrolem drogówki.

Policjanci z lubelskiej drogówki podjęli pościg. Ford na szwajcarskich tablicach rejestracyjnych nagminnie łamał przepisy, m. in. przekraczał podwójną linię ciągłą, wyprzedzał na przejściu dla pieszych oraz nie stosował się do sygnalizacji świetlnej, czym stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym.

Na skrzyżowaniu ul. Głuskiej i ul. Wyzwolenia kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a uszkodzeniu uległo jedynie auto 25-latka. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a skończyło się tylko na uszkodzonym samochodzie, w którym po zatrzymaniu zapalił się silnik.

Funkcjonariusze drogówki zatrzymali pirata drogowego, którym okazał się 25-letni mieszkaniec Lublina. Jak ustalili funkcjonariusze powodem ucieczki było to, że mężczyzna poruszał się pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Badanie alkomatem wykazało , że kierowca był trzeźwy.

Teraz 25-latek odpowie przed Sądem. Policjanci w związku ze stworzeniem zagrożenia w ruchu drogowym wystosowali również pismo o zatrzymanie mu prawa jazdy.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876