Zarzuty uszkodzenia ciała usłyszała 64-latka. Kobieta świętując urodziny zaatakowała męża tłuczkiem do mięsa. Mężczyzna został trzykrotnie uderzony w głowę. Został przewieziony do szpitala.

W poniedziałek wieczorem na komisariat zadzwoniła 64-letnia mieszkanka gminy Niemce. Kobieta oświadczyła, ze jej mąż jest pijany i grozi jej trzymając w ręku tłuczek do mięsa. Na miejsce skierowano patrol.

- Funkcjonariusze w mieszkaniu zastali zakrwawionego 54-latka – informuje komisarz Kamil Gołębiowski. Jak się okazało stan faktyczny różnił się od wersji przedstawionej początkowo przez zgłaszającą. Policjanci w trakcie czynności ustalili, że małżeństwo świętowało razem urodziny 64-latki. W pewnym momencie doszło między nimi do awantury i nieporozumień. W trakcie zajścia kobieta chwyciła za tłuczek do mięsa i zaatakowała nim męża. 54-latek został trzykrotnie uderzony w głowę i doznał obrażeń ciała. Oboje byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało u 64-latki ponad promil alkoholu w organizmie, a u 54-latka ponad 1,5 promila.

Policjanci wezwali karetkę pogotowia, która zabrała 54-latka do szpitala. Kobieta z kolei imprezę urodzinową zakończyła w policyjnym areszcie. 64-latka słyszała już zarzuty uszkodzenia ciała. Policjanci z komisariatu w Niemcach doprowadzili ją do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji.

Kobiecie może grozić do 5 lat więzienia.

Łęczna 22 lipca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876