Przez kilkadziesiąt minut policjanci, a później ratownicy medyczni prowadzili reanimację nieprzytomnego mężczyzny. Gdy tylko 40-latek odzyskał funkcje życiowe został przewieziony do szpitala, gdzie przebywa do chwili obecnej. Był nietrzeźwy. Badanie wykazało, aż 5 promili alkoholu w organizmie.

We wtorek po godzinie 19. patrol policjantów z VI komisariatu został skierowany na ulicę Kunickiego, gdzie na chodniku miał leżeć nietrzeźwy mężczyzna. Po dotarciu na miejsce policjanci stwierdzili, że osoba nie daje żadnych oznak życia. Od razu przystąpili do reanimacji oraz wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Walka o życie mężczyzny trwała kilkadziesiąt minut. Wspólne działania policjantów oraz załogi karetki pogotowia pozwoliły przywrócić funkcje życiowe. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie przebywa do chwili obecnej. Podczas badań okazało się, że w organizmie miał 5 promili alkoholu.

Wyjaśnianiem dokładnych okoliczności sprawy zajmują się policjanci z III komisariatu.

Łęczna 9 kwietnia 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876