Dzięki odpowiedniej reakcji policyjnych wodniaków i strażników miejskich nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze udzielili pomocy dwóm osobom, którym wywróciła się łódka. 37-latek oraz jego 8-letni syn zostali przetransportowani na brzeg, gdzie udzielono im pomocy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 4 października tuż przed godziną 11:00 nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Piękna pogoda sprzyjała rekreacji na wodzie. Policjanci z Posterunku Wodnego oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej zauważyli jednak jak na wodzie wywróciła się łódka typu wiosłowego, z której dwie osoby wypadły do wody.

Dzięki błyskawicznej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii. Mundurowi wyciągnęli z wody na swoje łodzie 37-latka oraz jego 8-letniego syna i przetransportowali ich na brzeg. Tam strażacy i ratownicy medyczni udzielili im pomocy. Na szczęście zarówno ojcu jak i dziecku nic się nie stało, ponieważ obaj mieli na sobie kamizelki ratunkowe. Funkcjonariusze wydostali na brzeg również ich łódkę.

Łęczna 05 października 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876