Dziś około godziny 5 rano doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący renault clio jadąc w drogą polną wjechał w drzewo. Najprawdopodobniej kierującym autem był 25-latek, który trafił do szpitala. Niestety życia jednego z pasażerów nie udało się uratować.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Skrzynice Pierwsze (powiat lubelski). Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego z KMP w Lublinie wynika, że kierujący renault clio zjechał na prawe pobocze. Najprawdopodobniej samochodem kierował 25-latek, stracił panowanie nad pojazdem i jego auto uderzyło w drzewo po lewej stronie drogi.

Kierowcy udało się wydostać z auta i dojść do najbliższych zabudowań aby poprosić o pomoc. Niestety siedzący z przodu pasażer oraz kobieta z tyłu zostali zakleszczeni. Życia mężczyzny pomimo prowadzonej przez służby reanimacji nie udało się uratować. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Trwa ustalanie tożsamości pasażerów oraz okoliczności wypadku.

Łęczna 05 czerwca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876