Policjanci ustalili i zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn w wieku od 39 do 54-lat, którzy odpowiedzą za włamania do altanek na terenie ogródków działkowych. Dodatkowo jeden z zatrzymanych ma na swoim koncie cztery podpalenia.

Na początku tygodnia policjanci z I komisariatu uzyskali informację, że na terenie ogródków działkowych przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie doszło do włamania. Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy po dotarciu na miejsce, w jednej z altanek zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 39 do 54-lat. Wszyscy trafili do policyjnej celi.

Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że jeden z zatrzymanych, 39-letni mieszkaniec Lublina ma na swoim koncie nie tylko włamania, ale również podpalenie 4 altanek. Straty oszacowano na kwotę blisko 20 tys. zł. Wszyscy mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Każdy z nich odpowie za dwa włamania do altanek. Dodatkowo 39-latek usłyszał zarzuty związane z podpaleniem. Mężczyzna przyznał się i wyjaśnił, że zrobił to ponieważ był pijany i bardzo zdenerwowany.

Za te przestępstwa może im grozić nawet do 10 lat więzienia.

Łęczna 08 maja 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876