Ponad pół kilograma suszu marihuany znaleźli policjanci podczas kontroli drogowej samochodu marki Honda Civic. Pojazdem podróżował 20-letni mieszaniec Lublina wraz z 19-letnim znajomym.

Policjanci z lubelskiej drogówki na ul. Bronowickiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Honda Civic. Za kierownicą pojazdu siedział 20-letni mieszkaniec Lublina. Razem z nim autem podróżował jego 19-letni znajomy, również mieszkaniec koziego grodu. Podczas przeszukania pojazdu, tuż za siedzeniem kierowcy funkcjonariusze natrafili na leżącą na podłodze reklamówkę. Znajdował się w niej sporej wielkości pakunek.

W chwili zatrzymania obydwaj mężczyźni nie umieli racjonalnie wytłumaczyć, skąd pakunek znalazł się w samochodzie. Na miejscu kontroli, policjanci przy młodszym z mężczyzn, znaleźli niewielkie ilości suszu marihuany.

Znalezisko zostało zabezpieczone przez kryminalnych. Jak się okazało według wstępnych badań, wewnątrz pakunku znajdowało się ponad 530 g. suszu marihuany. Kolejne 100 gram tych środków kryminalni znaleźli przeszukując mieszkanie 20-latka.

Mieszkańcy Lublina zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Samochód, którym podróżowali, został zabezpieczony na poczet przyszłych kar i grzywien.

Łęczna 30 kwietnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876