Skrajną nieodpowiedzialnością wykazali się młodzi ludzie, biorący udział w „18” zorganizowanej w jednym z barów. Uczestnicy pomimo obowiązującego stanu epidemii postanowili wynająć lokal i uczestniczyć w hucznej zabawie.

Interwencja miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę w dzielnicy LSM w Lublinie. Z informacji przekazanych policjantom wynikało, iż w jednym z barów odbywa się huczna impreza, w której uczestniczy wiele osób.

Na miejscu drzwi do lokalu otworzyła im właścicielka. 40-letnia kobieta oświadczyła, że wynajęła lokal grupie młodych osób, która zorganizowała tam „osiemnastkę”. W trakcie czynności okazało się, że w imprezie uczestniczyło 12 osób, z których 2 były poszukiwane. Po interwencji policji, impreza została zakończona.

Teraz policjanci z IV komisariatu prowadzą czynności w sprawie sprowadzania niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 24 marca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876