Na 3 miesiące do tymczasowego aresztu trafili dwaj mężczyźni w wieku 37-lat. Policjanci w użytkowanym przez nich mieszkaniu odnaleźli kilkadziesiąt gramów czystej kokainy. Obaj usłyszeli już zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Zatrzymanie było efektem pracy operacyjnej policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Miejskiej Policji Lublin. Z informacji uzyskanych przez policjantów wynikało, iż dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 37-lat, mogą być w posiadaniu znacznych ilości kokainy.

Podczas przeszukania w użytkowanym przez nich mieszkaniu funkcjonariusze odnaleźli blisko 50 gramów narkotyku. Jak się okazało była to kokaina w czystej postaci. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty udziału w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. Jeden z nich musi liczyć się z odpowiedzialnością karną w warunkach recydywy.

Decyzją sądu obaj podejrzani trafili do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 12 lat więzienia. W recydywie kara może zostać dodatkowo zaostrzona.

Łęczna 13 stycznia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876