Siedmiu kierowców pod wpływem alkoholu wykryli wczoraj policjanci z lubelskiej drogówki. Był to efekt wzmożonych kontroli prowadzonych w związku z powrotami z zabawy sylwestrowej. Niechlubnym rekordzistą okazał się 67-letni kierowca opla, który w organizmie miał sporo ponad 3 promile alkoholu. Teraz mieszkańcowi Lublina podobnie jak pozostałym zatrzymanym kierowcom grozi utrata prawa jazdy, wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z lubelskiej drogówki przeprowadzili wzmożone kontrole kierujących pod kątem trzeźwości. Niestety część kierowców postanowiła wrócić z zabawy sylwestrowej, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

Podczas działań funkcjonariusze stwierdzili siedmiu kierowców na podwójnym gazie. Niechlubnym rekordzistą okazał się być 67-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj w południe na ulicy Piaskowej. Jak się okazało w organizmie miał sporo ponad 3 promile alkoholu.

Teraz 67-latkowi, podobnie jak pozostałym zatrzymanym kierowcom grozi utrata prawa jazdy, wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 02 stycznia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677