Będący na urlopie policjant z I komisariatu jadąc w sobotni wieczór przez centrum miasta zauważył leżącą na jezdni kobietę. Udzielił jej pierwszej pomocy. 44-latka została przewieziona do szpitala. Jak się okazało kobieta wcześniej uczestniczyła w bójce wspólnie z pięcioma innymi osobami.

W sobotę po godz. 20.30 będący na urlopie policjant z I komisariatu jadąc ul. Lubomelską w Lublinie zauważył leżącą na pasie ruchu kobietę. W niedalekiej odległości biła się natomiast grupa osób. Policjant zatrzymał auto i ruszył w kierunku kobiety. Jak się okazało na głowie posiadała krwawiące rany, a po chwili straciła przytomność. Funkcjonariusz wspólnie z innym świadkiem udzielili jej pierwszej pomocy tamując krwotok. Wezwana na miejsce karetka pogotowia zabrała kobietę do szpitala.

Po chwili na miejsce przyjechali powiadomieni o zajściu policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, którzy zatrzymali uczestników bójki. Byli to czterej mężczyźni w wieku 17, 23, 44 i 45 lat oraz 40-letnia kobieta. Byli pijani, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu, trafili na Komisariat I Policji w Lublinie. Jak ustalili mundurowi, pomiędzy tymi osobami doszło do rodzinnej sprzeczki, która zakończyła się bójką. W zdarzeniu tym brała udział także kobieta, która trafiła do szpitala.

Zatrzymani usłyszeli na komisariacie zarzuty udziału w bójce. Dodatkowo dwóch mężczyzn odpowie za kierowanie gróźb w kierunku jednej z kobiet.

Łęczna 16 lipca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876