Po niespełna trzech godzinach od napadu na sprzedawczynie sklepu spożywczego, policjanci zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 16-latek. Do napadu z nożem w ręku doszło o godzinie 11.40. Mężczyzna po zastraszeniu ekspedientki zabrał butelki alkoholu i uciekł.

Informacje o napadzie policjanci otrzymali 4 kwietnia o godzinie 11.40. Młody mężczyzna z nożem w ręku miał przejść przez ladę i po zastraszeniu sprzedawczyni zabrać alkohol. Pracownica w obawie przez napastnikiem uciekła i schroniła się w sąsiednim sklepie. Sprawca po zabraniu towaru ze sklepu przy ul. Godebskiego próbował wsiąść do taksówki, jednak kierowca widząc nóż szybko odjechał. Napastnikowi pozostało więc uciekać pieszo.

Jak ustalili policjanci oddalił się w kierunku miasteczka akademickiego. Szybkie działania policjantów prewencji oraz pionu kryminalnego doprowadziły do jego zatrzymania. Wpadł w ręce mundurowych w sklepie przy ul. Nadbystrzyckiej. Mieszkaniec gm. Niemce z uwagi na wiek będzie odpowiadał jako nieletni.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Łęczna 5 kwietnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876