Policjanci znaleźli prawie pół kilograma marihuany. Nielegalny towar znajdował się w jednym z pokoi „hotelu” pracowniczego. Za jego posiadanie odpowiedzą dwaj robotnicy w wieku 29 i 32-lat.

Kryminalni z V komisariatu w Lublinie ustalili, że mężczyźni przebywający w „hotelu” pracowniczym na terenie dzielnicy Sławin, mogą posiadać narkotyki. Podczas przeszukania lokalu, ujawniono prawie pól kilograma marihuany w jednym z pokoi. Nielegalny towar należał do 29 oraz 32-latka. Obaj byli już w przeszłości karani i odbywali karę pozbawienia wolności za rozbój.

Podczas zabezpieczania narkotyków do hotelu weszła 26-letnia znajoma zatrzymanych mężczyzn. Na widok policjantów wyrzuciła do kosza puszkę. Okazało się, że były w niej narkotyki. 26-letnia znajoma pracowników budowlanych również została zatrzymana. Obaj mężczyźni zostali już tymczasowo aresztowani. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec kobiety zastosowano dozór policji.

Łęczna 2 kwietnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876