Kryminalni w drodze na służbę zatrzymali nietrzeźwego kierującego motorowerem. Policjanci zauważyli jednoślad marki Romet, którego styl jazdy wskazywał, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu.

28 marca o godz. 13:45 w miejscowości Kolonia Kiełczewice Dolne uwagę kryminalnych z Komisariatu Policji w Bychawie przykuł kierowca motoroweru marki Romet. Styl jego jazdy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Dodatkowo obaj podróżujący jednośladem mężczyźni nie mieli kasków ochronnych i jechali w kierunku DK-19. Policjanci postanowili więc zatrzymać jednoślad, a kiedy okazało się, że kierowca jest pod wpływem alkoholu, uniemożliwili mu dalszą jazdę. O całym zdarzeniu poinformowali dyżurnego, który na miejsce przysłał umundurowany patrol.

Kierującym okazał się 29-letni mieszkaniec gminy Jabłonna. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało, że poruszał się on motorowerem po drodze publicznej mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Teraz za jazdę motorowerem na podwójnym gazie 29-latek odpowie przed sądem.

Łęczna 30 marca

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876