Kryminalni zatrzymali 21-latka, który posiadał ciasteczka z posypką marihuany. Policjanci w jego mieszkaniu znaleźli łącznie ponad 40 „odurzających” ciasteczek.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Niemcach podejrzewali, że 21-latek z gm. Wólka może w miejscu zamieszkania posiadać środki odurzające. W poniedziałek policjanci pojechali sprawdzić posiadane informacje. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. W pokoju młodego mężczyzny funkcjonariusze ujawnili upieczone ciasteczka. Po sprawdzeniu ich narkotestem okazało się, że zawierają marihuanę. Łącznie kryminalni ujawnili ponad 40 „odurzających” ciasteczek z posypką marihuany. Młody mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Zostały z nim przeprowadzone czynności procesowe. 21-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Łęczna 7 lutego

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876