Zarzuty narażenia dzieci na niebezpieczeństwo usłyszała 31-latka. Kobieta w nocy z grupą znajomych „imprezowała”. Zabawa musiała być głośna ponieważ policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej. Jej uczestnicy nie chcieli stosować się do poleceń policjantów, zostali więc zatrzymani do wytrzeźwienia. Rano 31-latka przypomniała sobie o trójce swoich dzieci, które przed pójściem na imprezę pozostawiła w mieszkaniu.

Kobieta w nocy z soboty na niedzielę imprezowała z grupą znajomych na terenie dzielnicy Klukowszczyzna. Głośna zabawa ściągnęła policjantów, którzy na miejscu wylegitymowali pięć osób. Czworo z nich - w tym 31 latka - nie stosowało się do poleceń funkcjonariuszy.

Policjantom nie pozostało nic innego jak umieścić całą czwórkę w Centrum Interwencji Kryzysowej do wytrzeźwienia. Po ośmiu godzinach 31-latka przypomniała sobie, że przed imprezą pozostawiła trójkę swoich dzieci w zamkniętym mieszkaniu. Powiadomieni o tym policjanci pojechali to sprawdzić. Pod wskazanym adresem rzeczywiście zastali trójkę dzieci w wieku 2, 9 i 11 lat.

Policjanci z I komisariatu przedstawili kobiecie zarzut narażenia dzieci na niebezpieczeństwo oraz założyli Niebieską Kartę.

 

Łęczna 9 października

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876