Policjanci poszukują mężczyzny, który w jednym z lokali metodą zbliżeniową dokonał płatności nie swoją kartą. Mundurowi zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym widać całe zdarzenie. Policja poszukuje mężczyzny widocznego na zdjęciach.

Do zdarzenia doszło dosyć dawno bo 8 czerwca po godzinie 16:00 w jednym z lokali na ul. Grodzkiej w Lublinie. Dopiero teraz policja postanowiła zwrócić się do internautów. Jak napisali na stronie policji „Nasze apele o pomoc w ustaleniu sprawców przestępstw bardzo często przynoszą pozytywny efekt. Niejednokrotnie takie społeczne napiętnowanie sprawców powoduje, że sami zgłaszają się na policję. Tym razem prezentujemy nieuczciwego mężczyznę, który w jednym z lokali zapłacił nie swoją kartą”.

Wizerunek widoczny jest na publikowanych zdjęciach. Policjanci zwracają się z apelem do osób, które go rozpoznają, aby skontaktowały się z dyżurnym VII Komisariatu Policji w Lublinie przy ul. Wyżynnej lub telefonicznie pod nr tel. (81) 535-49-20. Gwarantują anonimowość.

 

Łęczna 22 sierpnia

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677