Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 20-latek. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania policjanci znaleźli plecak z zawartością ponad 40 dilerek z suszem marihuany o łącznej wadze blisko ćwierć kilograma oraz elektroniczne wagi.

Znaczne ilości narkotyków w jednym z mieszkań przy ul. Dziewanny w Lublinie znaleźli kryminalni z IV komisariatu. Mieszkanie wynajmował 20-letni mieszkaniec miasta. Policjanci przeszukując balkon natrafili na plecak, a w nim na ponad 40 dilerek z suszem substancji, która wykazała właściwości marihuany. Łącznie zabezpieczono blisko ćwierć kilograma narkotyków.

Funkcjonariusze znaleźli także dwie elektroniczne wagi. Mężczyzna został zatrzymany, a nielegalny towar zabezpieczony. Sprawę przejęli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie. Z takiej ilości zabezpieczonych substancji można sporządzić około tysiąc dilerskich działek.

Wkrótce 20-latek odpowie z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zgodnie z jej zapisami, za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Łęczna 27 czerwca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876