Wczoraj na odcinku łączonym drogi S-12 i S-17 doszło do dwóch wypadków drogowych. Najpierw kierujący samochodem marki Opel, chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem marki Mercedes, który włączał się do ruchu uderzył w barierki ochronne. Do szpitala trafił kierowca opla, a ruch odbywał się jednym pasem. Później w tym samym miejscu w samochód służby drogowej wjechał kierowca audi a następnie potrącił dwóch pracowników sprzątających drogę.

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 15:40 na odcinku łączonym drogi S-12 i S-17 w miejscowości Bogucin. Kierowca opla jechał w kierunku Warszawy. Chcąc uniknąć zderzenia i ominąć pojazd marki Mercedes, który włączał się do ruchu, stracił panowanie nad autem i uderzył w barierki ochronne. W wyniku zdarzenia do szpitala został przewieziony kierowca opla. Ruch w stronę Warszawy odbywał się jednym pasem.

Wtedy około godz. 17:50 pod koniec czynności służb na miejscu zdarzenia, w samochód służby drogowej wjechał – najprawdopodobniej poprzez zagapienie się – pojazd marki Audi, którym kierował 48-latek. Auto potrąciło również dwóch pracowników sprzątających drogę, a samochód służby drogowej uderzył w policyjny radiowóz uszkadzając jego tył. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione z obrażeniami ciała do szpitala w Lublinie.

Niestety dzisiaj w nocy jeden z mężczyzn, 55-latek zmarł. Zarówno policjanci jak i pracownicy sprzątający mieli kamizelki odblaskowe, a pojazdy miały włączone sygnały błyskowe. Droga była zablokowana przez kilka godzin, a policjanci wyznaczyli objazdy przez Lublin.

 

Łęczna 20 maja

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876