W sobotę wieczorem, 24 marca auto osobowe uderzyło w słup latarni i zapaliło się. Dwie osoby mocno ucierpiały w wypadku i musiano je przetransportować do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 19, na ul. Związkowej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Ceramiczną samochód osobowy wpadł na słup latarni. Na łuku jezdni kierowca stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód zjechał na drugą stronę drogi, obrócił się i z dużym pędem uderzył tyłem w słup latarni.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Przez pewien czas ulica była całkowicie zablokowana dla ruchu.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał w kierunku al. Spółdzielczości Pracy i rozwinął zbyt dużą prędkość. Po zderzeniu z latarnią samochód po chwili stanął w płomieniach. Audi jechały dwie osoby. Pasażer wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Kierowcę auta musieli wydobyć świadkowie zdarzenia, sam nie był w stanie tego zrobić. Obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala.

Trwa ustalanie rzeczywistych okoliczności wypadku.

 

Łeczna 25 marca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876